UWAGA !
Informujemy, iż w dniu 31.05.2024 firrma jest nieczynna. 

electraflex

Honsel

 

 

VVG / Honsel jest niemieckim producentem profesjonalnych narzędzi do nitowania nitów zrywalnych, nitonakrętek oraz śrub nitujących.

 

Firma Honsel od kilkudziesięciu lat, z powodzeniem, specjalizuje się w dostawach dla niemieckiego przemysłu samochodowego, oraz wielu innych producentów i kooperantów z w/w sektorów w całej Europie. Oferujemy elementy formowane na zimno, z drutu oraz rurki, do średnicy fi16 mm. Oferujemy dowolnego rodzaju pokrycie, zgodnie z dokumentacją techniczną. Oferujemy dostawy zgodne z procedurami PPAP. Posiadamy wszelkie certyfikaty i dopuszczenia wymagane w przemyśle samochodowym. 

 

Polecamy orginalne nity zrywalne, drążone i rurkowe, nitonakrętki oraz kołki nitujące Rifbolt® firmy VVG / grupa Honsel. Nity produkcji niemieckiej gwarantują najwyższą jakość połączeń, zachowując wszelkie parametry podane w katalogach. Jako dystrybutor VVG/Honsel na Polskę firma Nirostal jest w stanie dostarczyć certyfikaty jakościowe, w tym certyfikat 3.1  Przy obecnym zalewie rynku polskiego tanimi, często wątpliwej jakości narzędziami i nitami z Azji, tylko zakup produktów renomowanych firm europejskich takich jak Honsel Umformtechnik oraz VVG Befestigungstechnik gwarantuje uzyskanie zakładanej przez technologów jakości połączenia. Więcej na www.nirostal.pl

elementy złączne

W ofercie naszej firmy znajdują się: elementy złączne z A2 i A4, nity zrywalne, nitonakrętki, kołki do zgrzewania, zgrzewarki itp.

serwis nitownic

Firma nasza prowadzi fabrycznie autoryzowany serwis nitownic pneumatyczno-hydraulicznych oraz ręcznych firmy HONSEL oraz Lobster.

nitownice przemysłowe

Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy projektującej i produkującej zautomatyzowane maszyny i urządzenia nitujące. 

nitownice

Jako wyłączny dystrybutor narzędzi HONSEL poszukujemy partnerów handlowych - lokalnych sklepów i hurtowni na terenie Polski.